facebook
logotype
deco

Oldalainkat 6 vendég és 0 tag böngészi

img1
img2
img3
img4
img5
img6

Nagyszabású segélyakció Udvarhelyszéken – negyedszer

A németországi Johannita Lovagrend jóvoltából, a Lókodi Ifjúsági Alapítvány és a Wolter Alapítvány szervezésében 2012 karácsonyában újabb nagyszabású segélyakcióra került sor Székelyföldön. Az immár negyedik évben megszervezett jótékonykodás nyomán többezer hátrányos helyzetű személy, illetve család részesült segélycsomagban. Az átlagosan 16-18 kg-os kiszerelésű csomagok többnyire alapélelmiszert és tisztálkodási szereket tartalmaztak. Az 5 tehergépkocsinyi segély kedvezményezettjeinek jegyzékét a különböző felekezetű egyházközségek, valamint felkért szervezetek és intézmények állították össze. A segélyakció kivitelezésében a Gondviselés Segélyszervezet Hargita megyei fiókjának önkéntesei és az érintett unitárius egyházközségek is részt vállaltak: 29 udvarhelyszéki településen mindösszesen 359 segélycsomag célba juttatását biztosították. (fotók a Galériában)